RK Petrinja – RK Sisak 19:19 (14:9)

Sjajna utakmica i još bolji navijački ugođaj u 3.OŠ Mate Lovraka, iako neobičan termin (četvrtak 21h) dječaci obje ekipe pokazali su odličnu rukometnu predstavu u kojoj je moglo uživati više od 150 gledatelja. Utakmicu bolje otvaramo mi sa čvrstom obranom i dobrom tranzicijom i preko Luke Matanovića vodimo 3:1, koji zabija i za konačnih 14:9 poluvrijeme. Nastavak ekipa Sisak uglavnom preko jako dobrog Senčara radi 5:0 seriju, mi imamo sva isključenja u drugom poluvremenu, ukupno 10 od 20 minuta igre, da bi Plahutar i Rukljač povećali vodstvo u 36.minuti na 19:16. Sisak se ne predaje i sa 2 gola Lamze rezultat je zasluženo 19:19. Kod nas vrlo dobri golmani Knezić i Brnadić, Matanović 7, Plahutar 5, Rukljač 3 i Božurić 2 gola. Vjerujemo da je za obje ekipe nakon nemogućnosti zadnje 2 godine prisustva gledatelja utakmica bila veliko iskustvo kao i motivacija za daljnjim rukometnim razvojem, jer i jedni i drugi imaju veliki potencijal. Ekipi Siska čestitke na zasluženom bodu, kao i fer i korektnoj utakmici. Mi se okrećemo seniorskoj utakmici u nedjelju u 17:30h u našoj dvorani.

RK Petrinja: David Brnadić, Jakov Plahutar 5, Leonardo Mujdžić 1, Luka Zorčić, Gabriel Božurić 2, Denis Brodarac, Toni Šimić, Luka Matanović 7, Marino Kireta 1 , Borna Boltužić, Marko Glibo, Gabrijel Sabo, Patrik Rukljač 3, Filip Knezić: Trener Slaven Kadečka