RK Petrinja – RK Koprivnca 26:33 (12:17)

Kako smo i najavili bila je teška utakmica pred nama, nažalost ovaj put pobjeda je otišla na stranu ekipe Koprivnice koja je u svih 60 minuta bila konkretnija i bolja od naših dečki. Iako nismo bili kompletni (Marjanović, Kovačević) otvorili smo dobro, imali i vodstvo u prvih 20 minuta do rezultata 11:11 kad Koprivnica ubacuje u brzinu više i na poluvrijeme se ide sa rezultatom 12:17. U drugom dijelu smo se približili 3 puta na -4 ali ovaj put sa našom slabom obranom i dosta tehničkih pogrešaka u napadu nismo mogli doći na manji zaostatak. Najbolji strijelci kod nas odlični Enis Krličević sa 10 i Bruno Tomić sa 5 golova, dok su Koprivnicu predvodili Jan Kos sa 9 i Fran Friščić sa 8 golova. RK Koprivnici čestitke na fer i korektnoj borbi te zasluženoj pobjedi, mi se okrećemo gostovanju kod vrlo dobre ekipe RK Ivanec.

RK Petrinja: Roberto Krpačić 4, Patrik Vrbanac, Marin Mikulec, Petar Pezić, Bruno Tomić 5, Tin Huremović 3, Adriano Polanščak, Nikola Rakas, Filip Krpačić 3, Ivan Žabčić, Ivan Prišek 1, Enis Krličević 10, Zoran Blažević, Denis Nenadić

HRK Gorica – RK Petrinja U13 18:33 (8:16)

Igrači trenera Krpačića iako nekompletni, ispunili su očekivanja i vratili se u Petrinju sa gostovanja iz Gorice sa nova 2 boda. Dobra obrana i brza tranzicija u napadu dovodili su naše igrače u puno dobrih šansi i laganih golova. Posebno su se istakli odlični Marko Glibo sa 11 golova i Noa Brodarec Prečanica sa 6, jako dobar na golu je bio cijelu utakmicu Damian Vrbanac Rukavina sa par izvrsnih obrana. Još se vidi prostora za napredak tako da se okrećemo novom tjednu i još jačem treniranju. Dečkima i treneru čestitke na zasluženoj pobjedi iduće kolo igramo u Petrinji sa RK Rugvicom.

RK Petrinja U13: Filip Šubič 4, Noa Brodarac Prečanica 6, Luka Galijanić 3, Lovro Kadečka 2, Matej Ivanović 3, Marko Glibo 11, Ivano Aleksić 1, Luka Sigur 1, Damian Vrbanac Rukavina, Mislav Štefulić, Antonio Čaušević 2, Jakov Tadić

RK Odema Dugave – RK Petrinja 18:36 (8:8)

Naši najmlađi nisu uspjeli ostvariti pozitivan rezultat kao prije mjesec dana protiv sportskih prijatelja iz Odeme, prvo poluvrijeme vodili smo do 23.minute i po 2,3 razlike ali manjak snage i koncentracije napravilo je svoje u drugom poluvremenu koje smo izgubili 28:10. Jako dobro je prvo poluvrijeme branio David Nenadić, dok su strijelce predvodili Lukas Obradović 4, Mario Karadak 3, Ivano Aleksić 3 i Petar Norković 3. Mi se okrećemo novom tjednu treniranja i ispravljanju nedostataka koji su bili vidljivi u drugom poluvremenu. Dečkima iz Odeme čestitke na zasluženoj pobjedi te fer i korkektnoj borbi. Iduće kolo dočekujemo MRK Sesvete u Petrinji i nadamo se novim bodovima.

RK Petrinja U11: David Nenadić, Benjamin Zulić, Jakov Tadić 1, Matija Čekić, Lukas Obradović 4, Mario Karadak 3, Neo Jednak, Ivano Petrić 1, Petar Norković 3, Roko Kirin 1, Mihael Brodarac, Ivano Aleksić 3, Luka Pavić, Mihael Kardaš, Leon Šimić 2