RK Ivanec – RK Petrinja 39:31 (18:13)

Uvijek su nam bila jedna od najtežih gostovanja u Ivancu, iako dosta oslabljeni uspjeli smo prikazati u većini susreta dobru igru sa kojom je trener Vuić na kraju susreta mogao biti zadovoljan. Od početka tvrda utakmica, imali smo i vodstvo u 10. minuti 3:7 ali domaćin preko Graheka radi 7:0 i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 18:13, u drugom dijelu stižemo na -4 ali domaćin se opet odvaja za konačnih -8. Kod domaćina 14 golova Leona Graheka, od naših dečki opet najbolji strijelac sa 13 golova odlični Enis Krličević, koji se pokazuje kao jako dobro pojačanje u nastavku sezone. Također treba napomenuti da su svi dečki dobili priliku i minutažu i vrlo dobro je iskoristili. Ovim putem bi se zahvalili našim sportskim prijateljima iz Ivanca na fer i korektnoj utakmici i gostoprimstvu nakon utakmice te se veselimo budućim zajedničkim druženjima i utakmicama :). Idući vikend nas očekuje utakmica u Petrinji sa ekipom ZG Dubrave

RK Petrinja: Kristijan Kovačević 3, Roberto Krpačić 3, , Petar Pezić, Tin Huremović 5, Adriano Polanščak, Nikola Rakas 1, Filip Krpačić 3, Filip Rosspacher 4, Enis Krličević 13: Trener Danko Vuić

RK Petrinja – RK Rugvica U13 28:25 (10:9)

Dosta oslabljeni sastav je imao na raspolaganju trener Krpačić ali dečki su još jednom pokazali odlično zajedništvo i uspjeli pobjediti jako dobrog protivnika RK Rugvicu. Od starta se igralo gol za gol da bi naši dečki na poluvrijeme otišli sa minimalnom prednošću 10:9, drugo poluvrijeme nastavljamo u istom ritmu i dolazimo do vodstva od 23:16 kad trener Krpačić daje priliku za igru i ostalim našim dečkima. Kod nas najbolji strijelac opet Marko Glibo sa 11 golova, Noa Prečanica Brodarec zabio je 7 golova i odigrao vrlo dobro u obrani, Luka Sigur je zabio 5 golova. Kod gostiju najbolji strijelci Jura Štoos sa 9 i Marko Oroz sa 7 golova. RK Rugvici hvala na fer i korektnoj utakmici, dečki idući vikend igraju sa našim susjedima iz RK Siska gdje imaju mogućnost pobjedom ostvariti maksimalan broj bodova u drugom dijelu sezone.

RK Petrinja U13: Marko Mamić, Filip Šubić 1, Noa Brodarac Prečanica 7, Luka Galijanić 1, Ivano Babić, Lukas Obradović, Leon Kireta 2, Mario Karadak Marko Glibo 11,, Luka Sigur 5, Antonio Čaušević 1: Trener Roberto Krpačić

RK Petrinja : MRK Sesvete U11 22:30 (12:14)

Dobru utakmicu odigrali su naši najmlađi usprkos porazu od trenutno bolje ekipe Sesveta. Gosti bolje otvaraju utakmicu sa rezultatom 3:7 da bi našom serijom stigli u vodstvo od 9:8, gosti pojačavaju ritam i odlaze na 12:14. U drugom poluvremenu sa 3 lagana gola Sesvete se odvajaju na nedostižnih 8 razlike što je bio i konačni rezultat. Od naših dečki iskazali su se Ivano Aleksić sa 8 golova i Mario Karadak sa 6, dok su kod gostiji odlični bili Ante Karačić sa 10 i Jure Dalmatin sa 8 golova. Svi dečki su dobili priliku sa igrom te vjerujemo naučili nove važne rukometne korake za budući razvoj. Dečkima iz Sesvete čestitke na pobjedi i hvala na fer i korektnoj utakmici, nas idući susret očekuje u Petrinji protiv RK Rugvice.

RK Petrinja U11: David Nenadić, Jakov Tadić 3, Matija Čekić, Lukas Obradović , Mario Karadak 6, Neo Jednak, Ivano Petrić , Petar Norković 1, Roko Kirin 1, Mihael Brodarac, Ivano Aleksić 8, Roko Radušević, Mihael Kardaš, Leon Šimić 3: Trener Denis Nenadić